Іван Вербицький (zhuraf) wrote,
Іван Вербицький
zhuraf

Перший день після різдвяних канікулівВчора повернувся до Києва з різдвяних канікулів вдома у Львові. Сьогодні вже вчився. Нижче кілька думок, навіяних за ці дні.

1. Перше місце в моєму рейтингу місць Києва з найбільшою концентрацією всесвітнього зла ділять Хрещатик включно з Майданом, Бесарабкою, Глобусом, Метроградом і довгим переходом зі станції метро Хрещатик на станцію Майдан Незалежності та київський вокзал і прилегла, простіть на слові, інфраструктура включно зі станцією метро Вокзальною.

2. Каток на Контрактовій - повна лажа. Маючи таку велику площу зробити ковзанку, що, здається, менша навіть за львівську на площі Ринок - це надзвичайно по-київськи.

3. Вдруге і востаннє був в Дрімтауні. Хто не знає, це такий торговий центр посереині Оболонського проспекту між станціями метро Оболонь, Мінська і Героїв Дніпра. Він довгий, тому треба багато ходити взад-вперед; асортимент крамниць теж не мій. Перший раз їздили до кінотеатру, бо фільм йшов лише там. Сьогодні па дєлу. Розчарований.

4. Першу лекцію в семестрі читав підстаркуватий професор. Власне читав з листочка. І коли час-від часу відходив від тексту, то говорив з жахливим російським діалектом. А потім останні 15 хвилин пари перемикав слайди, на яких повторювався зміст лекції. Було нудно, але мені стало шкода його - типового представника когорти людей, непристосованих до сучасного життя, але які намагаються зробити щось новітнє. Але вони в тому ні-бум-бум, тому виходить штучно, тупо і жахливо.
Потім були дві пари Ігоря Лосєва. Зачьотний чувак. Розказав класний анекдот про українця, росіянина і білоруса, точніше, їхню реакцію на те, що кожен з них сів на стілець, з якого стирчить цвях. Росіянин виматюкався, вирвав цвях і викинув подалі. Українець тихо встав, вийняв цвях і поклав до кишені. Білорус посидів-посидів і через годину сказав: "Може, так і треба."

Фотографія з перехрестя проспекту Маяковського і вулиці Сабурова.
Tags: Київ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment