Іван Вербицький (zhuraf) wrote,
Іван Вербицький
zhuraf

Урбаністичне 8

Це нерегулярна збірка цікавих, на мою думку, матеріалів про місто. Випуск 8.

1. Аналіз зв'язку між ефективністю та інвестиційними потребами всіх видів громадського транспорту від maxkatz на основі Вукана Вучика. Доступно допоможе зрозуміти, які з них найвигідніше розвивати і чому.

1. Олег Карелін про історію проблеми водопостачання Львова, а також про нереалізований проект її вирішення шляхом будівництва "Карпатського моря".

2. alex_shutyuk, "Про ЮНЕСКО і сучасну архітектуру" - розвінчання міфу необхідність будівництва в межах важливих архітектурних ансамблів лише псевдоісторичних стилізацій.

3. mymaster обґрунтовує необхідність обмеження швидкості автомобільного трафіку.

4. Проект дизайну електронних інформаційних табло на зупинках громадсього транспорту у Львові від Сергія Баришнева.

5. Стаття galinfo про перебіг процесу підготовки нової експозиції Природознавчого музею у Львові в рамках проекту "Динамічний музей".

6. Репортаж varlamov.ru про дві нещодавно відремонтовані районні бібліотеки в Москві. І репортаж The Village Санкт-Петербург про Бібліотеку Алвара Аалто у Виборзі, також відкриту після реконструкції. Хочу такі ж в Україні!
Tags: урбаністичне
Subscribe

 • Урбаністичне 7

  1. Стаття Джарета Волкера про те, чому транспортна система з пересадками є ефективнішою. 2. Стаття Сергія Давидова про те, якою має бути хороша…

 • Убаністичне 6

  1. Новий крутий проект від alex_shutyuk: Галицька 2.0 - це облаштування одного з пішохідних куточків площі Галицької, там де зараз кіоск…

 • Урбаністичне 5

  1. Кілька матеріалів про пішохідну інфраструктуру в місті: - фоторепортаж Іллі Варламова про нормальне облаштування тротуарів, вокзалів і дитячих…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments