Іван Вербицький (zhuraf) wrote,
Іван Вербицький
zhuraf

Традиційний пост в перший робочий день нового року

Не можу сказати, що я люблю Київ. Але має рацію Євген Глібовицький, коли каже, що Київ - це плавильний котел, де створюється нова українська ідентичність. І в цьому котлі є весь спектр того, що є сучасною Україною: від її найкращих до найгірших проявів. Але, попри все, це цікаво - жити в цьому місті; цікаво хоча б заради того найкращого, що є в нашій країні, і велика частина якого концентрується в столиці.

На наземній ділянці Святошинсько-Броварської лінії Київського метрополітену, десь так між Дарницею і Гідропарком часто підробляють всі охочі: від музикантів співаків-гітаристів-акордеоністів до продавців "освячених в Києво-Печерській лаврі календарів". Сьогодні ввечері, коли потяги в сторону центру вже були напівпусті, вагонами ходили два хлопці: з флейтою і акордеоном, - вони колядували "Добрий вечір тобі". Це одна з тих речей, за які можна любити Київ. Хлопцям, до речі, кидали більше грошей, ніж зазвичай кидають музикантам ;)

На фото нижче - ялинка на Контрактовій площі. В найкращих традиціях радянського бюрократизму кожен район Києва зобов'язаний встановити ялинку на свята. Загалом виходить не дуже. Але я не вперше повторюю, що ялинка, яку ставить Подільський район на Контрактовій - то найкраща ялинка Києва і одна з найкрутіших в тій країні. Та, на ній мало прикрас і тому засвітла вона виглядає трохи куцо. Але вона жива. І вона має дуже класну ілюмінацію. Вона моя улюблена.Перший день після різдвяних канікулів 2012Ялинка на Контрактовій 2012
Tags: Київ, фото
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments